Grand Prix WMOZP |
|||||
Zakończyły się rozgrywki z cyklu Grand Prix Warszawsko Mazowieckiej Okręgowej Ligi Pływackiej. |
|||||
Po 4-rech rundach drużyna UKS Wilanowia zajęła: | |||||
Drużynowo łącznie: | chłopcy i dziewczynki 10 lat | 13 msce na 24 drużyny | |||
chłopcy | 8 msce na 20 drużyn !!!! | ||||
dziewczynki | 21 msce na 23 drużyny | ||||
Nasi zwodnicy: | |||||
Jan Lucow | 21 msce indywidualnie | ||||
200 dowolnym | 6 msce | ||||
100 zmiennym | 6 msce | ||||
100 dowolnym | 6 msce | ||||
100 grzbietem | 7 msce | ||||
50 motylem | 5 msce | ||||
100 motylem | 2 msce | ||||
Patryk Zawistowski | 36 msce indywidualnie | ||||
100 grzbietem | 10 msce | ||||
100 zmiennym | 16 msce | ||||
100 dowolnym | 7 msce | ||||
50 grzbietem | 11 msce | ||||
100 klasykiem | 11 msce | ||||
50 klasykiem | 9 msce | ||||
Jurek Kucharczuk | 68 msce | ||||
200 grzbietem | 12 msce | ||||
50 motylem | 12 msce | ||||
Alex Miśkiewicz | 83 msce | ||||
50 klasykiem | 5 msce | ||||
100 klasykiem | 11 msce | ||||
Janek Abgarowicz | 89 msce | ||||
Iwo Jazowski | 131 msce | ||||
Paulina Gałązka | 81 msce | ||||
Ada Świerżewska | 83 msce | ||||
Lena Olejnik | 88 msce | ||||
Roxana Smolik | 126 msce | ||||
Drużynowo łącznie: | chłopcy i dziewczynki 11 lat | 19 msce na 24 drużyny | |||
chłopcy | 11 msce na 23 drużyny !!!! | ||||
dziewczynki | 22 msce na 23 drużyny | ||||
nasi zawodnicy | |||||
Frania Dąbrowska | 70 msce indywidualnie | ||||
Agata Małkiewicz | 86 msce | ||||
Kinga Janek | 92 msce | ||||
Weronika Hrycaj | 101 msce | ||||
Daria Targos | 103 msce | ||||
Ola Kolanowska | 104 msce | ||||
Blanka Czyżyk | 105 msce | ||||
Mateusz Żbikowski | 83 msce | ||||
Bartek Skorłutowski | 87 msce | ||||
Igor Poncyliusz | 111 msce | ||||
Jan Nipochorski | 119 msce | ||||
Marcin Waligóra | 143 msce | ||||
Zdobyte miejsca zależały od ilości udziału w IV edycjach startów oraz od zdobytych miejsc i tym samym punktów w konkurencjach indywidualnych. | |||||
Dziękujemy wszystkim za ich wytrwałość w dążeniu do sukcesów. |
|||||
E O-S |