XVII Wilanowski Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców 18-20. XI. 2016r.

                                                          

ROCZNIK  2005

 

A

B

C

1

UKS Wilanowia I Warszawa

UKS Wilanowia  II

SP 336-UKS Kontra

2

S. P. nr 50 Białystok

UKSSzczypiorniak Ostrów Wlkp.

UKPR Agrykola

3

KS Victoria Piaseczno

Busko Zdrój I

Busko Zdrój II

 

ROCZNIK  2005

 

D

E

F

1

1A 

1B

1C

2

2B

2C

2A

3

3C

3A

3B

 

ROCZNIK  2005

 

 gr.I o miejsca 1-3

gr.II o miejsca 4-6

Gr.III o miejsca 7-9

1

1A

2D

3D

2

1E

2E

3E

3

1F

2F

3F

 

ROCZNIK  2004

 

G

H

I

J

1

UKS Wilanowia 

SP 336-UKS Kontra

UKPR Agrykola

KU AZS UMCS Lublin I

2

AZS UMCS Lublin II

MKS MOSiR Kętrzyn

KPR Ostrovia

MDK Bartoszyce

3

Konstantynowski KS Włókniarz

UKS Sprint Ulan Majorat

KS Victoria Piaseczno

UKS Niedźwiadek  Węgrów

4

 

UKS 49 Białystok

 

 

 

ROCZNIK  2004

 

K

L

M

N

1

1 G

1 H

1  I

1 J

2

2 H

2 I

2 J

2 G

3

3 I

3 J

3 G

3 H

4

 

 

4H

 

 

 

P - miejsce 1-4

 R - miejsce 5-8

S -miejsce 9-13

1

1 k

2 k

3 k

2

1 L

2 L

3 L

3

1 m

2 m

3 m

4

1 n

2 n

3 n

5

 

 

4 k

 
Rocznik 2004 gra zgodnie z regulaminem i zasadami ZPRP, nie ma czasu dla drużyny, kary 1 minutowe.
Rocznik 2005 obie połowy gra każdy swego, nie ma czasu dla drużyny, kary 1 minutowe.
Czas gry 2x10 min, finały 2x12 min, 1 minuta przerwy, trener nie może brać czasu.
Wszyscy uczestnicy turnieju muszą posiadać badania sportowe umożliwiające udział w zawodach sportowych.
Wszystkie drużyny muszą być ubezpieczone. Zawodnik może grać tylko w jednej drużynie.

Rozkład gier.

PIĄTEK  18.11.2016

           

1

12,00

A1  UKS Wilanowia I Warszawa

A3   KS Victoria Piaseczno

2005

 

2

12.30

C1  SP 336-UKS Kontra

C2  UKPR Agrykola

2005

 

3

12.55

1I   UKPR Agrykola

3I  KS Victoria Piaseczno

2004

 

4

13.20

A1   UKS Wilanowia I Warszawa

A2  S. P. nr 50 Białystok

2005

 

5

13.45

4H  UKS 49 Białystok

1H SP 336-UKS Kontra

2004

 

6

14.10

C2   UKPR Agrykola

C3  Busko Zdrój II

2005

 

7

14.35

B1   UKS Wilanowia  II

B3   Busko Zdrój I

2005

 

8

15.00

A2   S. P. nr 50 Białystok

A3   KS Victoria Piaseczno

2005

 

9

15.25

1G  UKS Wilanowia 

2G  AZS UMCS Lublin II

2004

 

10

15.50

C1   SP 336-UKS Kontra

C3  Busko Zdrój II

2005

 

11

16.15

1H  SP 336-UKS Kontra

3H  UKS Sprint Ulan Majorat

2004

 

12

16.40

1I   UKPR Agrykola

2I  KPR Ostrovia

2004

 

13

17.05

B1   UKS Wilanowia  II

B2  UKSSzczypiorniak Ostrów Wlkp.

2005

 

14

17.30

1G  UKS Wilanowia 

3G  Konstantynowski KS Włókniarz

2004

 

15

17.55

1H  SP 336-UKS Kontra

2H  MKS MOSiR Kętrzyn

2004

 

16

18.20

2I   KPR Ostrovia

3I   KS Victoria Piaseczno

2004

 

17

18.45

1J  KU AZS UMCS Lublin I

3J  UKS Niedźwiadek  Węgrów

2004

 

18

19.10

4H  UKS 49 Białystok

2H  MKS MOSiR Kętrzyn

2004

 

19

19.35

2J  MDK Bartoszyce

3J   UKS Niedźwiadek  Węgrów

2004

 

20

20.00

2G  AZS UMCS Lublin II

3G  Konstantynowski KS Włókniarz

2004

 

21

20,25

B2  UKSSzczypiorniak Ostrów Wlkp.

B3  Busko Zdrój I

2005

 

22

20,50

2H  MKS MOSiR Kętrzyn

3H  UKS Sprint Ulan Majorat

2004

 

23

21,15

1J  KU AZS UMCS Lublin I

2J  MDK Bartoszyce

2004

 

24

21,40

4H  UKS 49 Białystok

3H  UKS Sprint Ulan Majorat

2004

 
           
           

SOBOTA  19.11.2016r

25

8.00

1D

2D

2005

 

26

8.25

1E

2E

2005

 

27

8.50

1F

2F

2005

 

28

9.15

2D

3D

2005

 

29

9.40

1M

2M

2004

 

30

10.05

3M

4M

2004

 

31

10.30

1L

2L

2004

 

32

10.55

1K

2K

2004

 

33

11.20

1M

3M

2004

 

34

11.45

1L

3L

2004

 

35

12.10

1K

3K

2004

 

36

12.35

1N

2N

2004

 

37

13.00

2F

3F

2005

 

38

13.25

1E

3E

2005

 

39

13.50

1D

3D

2005

 

40

14.15

1F

3F

2005

 

41

14.40

2E

3E

2005

 

42

15.05

1M

4M

2004

 

43

15.30

1N

3N

2004

 

44

15.55

2M

3M

2004

 

45

16.20

2L

3L

2004

 

46

16.45

2K

3K

2004

 

47

17.10

2N

3N

2004

 

48

17.35

2M

4M

2004

 

49

18.00

gr.I –1                    Miejsce 1-3

gr.I – 3                          Miejsce 1-3

2005

 

50

18.25

gr.II –1                    Miejsce 4-6

gr.II – 3                          Miejsce 4-6

2005

 

51

18.50

gr.III –1                     Miejsce 7-9

gr.III – 3                           Miejsce 7-9

2005

 

Półfinały 2004

52

19.15

1P

4P

2004

 

53

19.40

2P

3P

2004

 

54

20.05

1R

4R

2004

 

55

20.30

2R

3R

2004

 

56

20.55

1S

4S

2004

 

57

21,20

2S

3S

2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W półfinałach i finałach rocznik 2004 gra systemem pucharowym  (w finałach 2x12 min)
Rocznik  2005 gra cały czas 2x10 min


NIEDZIELA  20.11.2016

58

8,00

gr.III - 2

gr.III - 3

 

Miejsce 7-9

59

8,30

Przegrany z 56  

Przegrany z 57

2004

Miejsce 11

60

9,00

Wygrany z 56

Wygrany z 57

2004

Miejsce 9-10

61

9,30

gr.III - 1

gr.III - 2

 

Miejsce 7-9

62

10,00

gr.II - 2

gr.II - 3

 

Miejsce 4-6

63

10,30

Przegrany z 54

Przegrany z  55

2004

Miejsce 7-8

64

11,00

Przegrany 59

S4

2004

Miejsce 12-13

65

11,30

gr.II - 1

gr.II - 2

2005

Miejsce 4-6

66

12,00

gr.I - 1

gr.I - 2

 

Miejsce 1-3

67

12,30

Wygrany z 54

Wygrany z 55

2004

Miejsce 5-6

78

13,00

Przegrany z 52

Przegrany z  53

2004

Miejsce 3-4

69

13,30

gr.I - 2

gr.I - 3

2005

Miejsce 1-3

70

14,00

Wygrany z 52

Wygrany z 53

2004

Miejsce 1-2

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU  godz. 15,00

Klasyfikacja końcowa

ROCZNIK  2004                                                                

ROCZNIK  2005

1

 

1

 

2

 

2

 

3

 

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

8

 

8

 

9

 

9

 

10

 

 

11

 

12

 

13

 

 

 

Rocznik 2004

Klub

Najlepszy zawodnik w turnieju

 

 

Najlepszy bramkarz w turnieju

 

 

Najlepszy strzelec w turnieju

 

 

 

Rocznik 2005

Klub

Najlepszy zawodnik w turnieju

 

 

Najlepszy bramkarz w turnieju

 

 

Najlepszy strzelec w turnieju

 

 

 

Najlepszy zawodnik drużyny

Rocznik 2004

UKS Wilanowia 

 

SP 336-UKS Kontra

 

KU AZS UMCS Lublin  I

 

AZS UMCS Lublin II

 

MKS MOSiR Kętrzyn

 

MDK Bartoszyce

 

UKPR Agrykola

 

UKS Sprint Ulan Majorat

 

KPR Ostrovia

 

UKS Niedźwiadek  Węgrów

 

UKS 49 Białystok

 

Konstantynowski KS Włókniarz

 

KS Victoria Piaseczno

 

 

 

Najlepszy zawodnik drużyny

Rocznik 2005

UKS Wilanowia I Warszawa

 

UKS Wilanowia II Warszawa

 

S. P. nr 50 Białystok

 

UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp.

 

KS Victoria Piaseczno

 

UKPR Agrykola

 

SP 336-UKS Kontra

 

Busko Zdrój I

 

Busko Zdrój II

 

 

 

 

 

Trenerzy

1

UKS Wilanowia I Warszawa

2004

Adam Królak

2

SP 336-UKS Kontra

2004

 

3

KU AZS UMCS Lublin  I

2004

 

4

KU AZS UMCS Lublin II

2004

 

5

MKS MOSiR Kętrzyn

2004

 

6

MDK Bartoszyce

2004

 

7

UKPR Agrykola

2004

 

8

UKS Sprint Ulan Majorat

2004

Wiesław Zienkiewicz

9

KPR Ostrovia

2004

 

10

UKS Niedźwiadek  Węgrów

2004

 

11

UKS 49 Białystok

2004

 

12

Konstantynowski KS Włókniarz

2004

 

13

KS Victoria Piaseczno

2004

 

14

UKS Wilanowia  I

2005

Andrzej Łopat

15

SP 336-UKS Kontra

2005

 

16

S. P. nr 50 Białystok

2005

 

17

Busko Zdrój I

2005

 

18

Busko Zdrój II

2005

 

19

UKS Szczypiorniak Ostrów.W

2005

 

20

KS Victoria Piaseczno

2005

 

21

UKS Wilanowia  II

2005

 

22

UKPR Agrykola

2005