IX Mazowieckie Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej - Szko造 Podstawowe /ch這pcy/ P這ck 01-03.06.2007r.

 

       GRUPA  A                      GRUPA  B                                               GRUPA  C                                  GRUPA  D 

      1. SP21 P這ck                1. SP336 Warszawa Ursyn闚           1. SP23 P這ck                            1. SP300 Warszawa Wilan闚
      2. SP2 Ostro喚ka           2. SP 342 Warszawa Bia這喚ka          2. SP3 Radom                           2. SP2 Z鉉ki
      3. SP1 Zwole                3. SP7 Ciechan闚                                3. SP1 Soko堯w Podlaski      3. SP1 Stare Babice

 

Dzie pierwszy 01.06.2007r.

GRUPA  A 

                                                                            SP21 P這ck - SP2 Ostro喚ka       27 - 16
                                                                            SP21 P這ck - SP1 Zwole           26 - 9
                                                                            SP2 Ostro喚ka - SP1 Zwole        8 - 14

Tabela grupy A

                                                                           1. SP21 P這ck            4-0    53-24
                                                                           2.SP1 Zwole            2-2    23-34
                                                                           3.SP2 Ostro喚ka        0-4    23-41

GRUPA  B

                                                                           SP336 Warszawa Ursyn闚 - SP 342 Warszawa Bia這喚ka         24 - 16
                                                                           SP336 Warszawa Ursyn闚 -  SP7 Ciechan闚                              18 - 19
                                                                           SP 342 Warszawa Bia這喚ka - SP7 Ciechan闚                                9 - 21

Tabela grupy B

                                                                           1. SP7 Ciechan闚                            4-0    40-27
                                                                           2. SP336 Warszawa Ursyn闚       2-2    42-35
                                                                           3. SP 342 Warszawa Bia這喚ka      0-4    25-45

GRUPA  C 

                                                                            SP23 P這ck -  SP3 Radom                               17 - 8
                                                                            SP23 P這ck -  SP1 Soko堯w Podlaski           17 - 5
                                                                            SP3 Radom - SP1 Soko堯w Podlaski           15 - 11

Tabela grupy C

                                                                           1. SP23 P這ck                             4-0    34-13
                                                                           2. SP3 Radom                            2-2    23-28
                                                                           3. SP1 Soko堯w Podlaski        0-4    16-32

GRUPA  D 

                                                                            SP300 Warszawa Wilan闚 -  SP2 Z鉉ki                   23 - 9
                                                                            SP300 Warszawa Wilan闚 -  SP1 Stare Babice     24 - 10
                                                                            SP2 Z鉉ki -  SP1 Stare Babice                                    19 - 16

Tabela grupy D

                                                                           1. SP300 Warszawa Wilan闚           4-0    47-19
                                                                           2. SP2 Z鉉ki                                          2-2    28-39
                                                                           3. SP1 Stare Babice                            0-4    36-43

Dzie drugi 02.06.2007r.

                                                                           A1 SP21 P這ck - B2 SP336 Warszawa Ursyn闚        26 - 25
                                                                           B1 SP7 Ciechan闚 - A2 SP1 Zwole                            20 - 8
                                                                           C1 SP23 P這ck - D2 SP2 Z鉉ki                                        10 - 0
                                                                           D1 SP300 Warszawa Wilan闚 - C2 SP3 Radom        20 - 10
                                                                           A3 SP2 Ostro喚ka - B3 SP 342 Warszawa Bia這喚ka  21 - 7
                                                                           C3 SP1 Soko堯w Podlaski - D3 SP1 Stare Babice     14 - 15

                                                    P(A1-B2) SP336 Warszawa Ursyn闚 - P(C1-D2) SP2 Z鉉ki           10 - 0
                                                    P(B1-A2) SP1 Zwole - P(D1-C2) SP3 Radom                                    12 - 22
                                                    Z(A1-B2) SP21 P這ck - Z(C1-D2) SP23 P這ck                                       12 - 16
                                                    Z(B1-A2) SP7 Ciechan闚 - Z(D1-C2) SP300 Warszawa Wilan闚  16 - 17

Dzie trzeci 03.06.2007r.

o miejsce XI - P(A3-B3) SP 342 Warszawa Bia這喚ka - P(C3-D3) SP1 Soko堯w Podlaski            15 - 10
o miejsce IX - Z(A3-B3) SP2 Ostro喚ka - Z(C3-D3)SP1 Stare Babice                                                    9 - 20
o miejsce VII - SP1 Zwole - SP2 Z鉉ki                                                                                                      16 - 22
o miejsce V -  SP336 Warszawa Ursyn闚 - SP3 Radom                                                                       20 - 18
o miejsce III - SP21 P這ck - SP7 Ciechan闚                                                                                             20 - 10
o miejsce I - SP23 P這ck - SP300 Warszawa Wilan闚                                                                           13 - 14
 

WYNIKI KO哸OWE

                                                                                   1. SP300 Warszawa Wilan闚 
                                                                                   2. SP23 P這ck
                                                                                   3. SP21 P這ck
                                                                                   4. SP7 Ciechan闚 
                                                                                   5. SP336 Warszawa Ursyn闚
                                                                                   6. SP3 Radom
                                                                                   7. SP2 Z鉉ki 
                                                                                   8. SP1 Zwole
                                                                                   9. SP1 Stare Babice
                                                                                 10. SP2 Ostro喚ka
                                                                                 11. SP 342 Warszawa Bia這喚ka
                                                                                 12. SP1 Soko堯w Podlaski